WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ   www.plts.prv.pl

 

POWIATOWA LIGA TENISA STOŁOWEGO WĄGROWIEC

 

   TABELA WYNIKÓW

                                                                                                                                                            

MIEJSCE ZESPÓŁ KOLEJKA PUNKTY STOSUNEK MECZY
I TOP-SPIN SIEDLECZKO 6 12 30-8
II KPPSP WĄGROWIEC 6 11 28-10
III PROPIT WĄGROWIEC 6 10 25-12
4 MEXICO MIEŚCISKO 6 8 14-26
5 BARNA WĄGROWIEC 6 8 14-28
6 BUTTERFLY WĄGROWIEC 6 7 13-21
7 DONIC POPOWO KOŚCIELNE 6 7 11-25

 

  

                                     

 

  DRUŻYNY BUTTERFLY Wagrowiec KP PSP Wągrowiec PROPIT Wągrowiec BARNA Wągrowiec MEXICO Mieścisko TOP-SPIN Siedleczko DONIC Popowo Kościelne
1 BUTTERFLY Wagrowiec X  0-5  0-5 4-5  4-5  0-5 5-1
2 KP PSP Wągrowiec  5-0 X  5-1 5-3  5-0  3-5 5-1
3 PROPIT Wągrowiec 5-0  1-5 X 5-1 5-0   4-5 5-1
4 BARNA Wągrowiec  5-4  3-5  1-5 X 5-4  0-5  0-5
5 MEXICO Mieścisko 5-4 0-5 0-5 4-5 X  0-5 5-2
7 TOP-SPIN Siedleczko 5-0  5-3   5-4 5-0 5-0 X 5-1
8 DONIC Popowo Kościelne 1-5  1-5  1-5  5-0 2-5  1-5 X

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
I BARNA  5-4 MEXICO  
1 Miężalski Tadeusz 2-3   Olejniczak Dawid 0-1
2 Piechowiak Paweł 0-3      Wojtkowiak Tomek 0-2
3 Starzyński Leszek  3-2 Kunke Wojciech  1-2
4 Piechowiak Paweł 0-3 Olejniczak Dawid 1-3
5 Miężalski Tadeusz 3-1 Kunke Wojciech 2-3
6 Starzyński Leszek 3-1    Wojtkowiak Tomek 3-3
7  Piechowiak Paweł  0-3  Kunke Wojciech  3-4
8 Starzyński Leszek 3-1  Olejniczak Dawid 4-4
9  Miężalski Tadeusz  3-2    Wojtkowiak Tomek  5-4

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
II PROPIT 5-0 BUTTERFLY  
1 Gwara Czesław 3-0 Kaniewski Zachariasz 1-0
2 Mendel Krzysztof 3-0 Iskrzyński Adrian 2-0
3  Jurga Jerzy 3-0  Kuźmiński Jacek  3-0
4 Mendel Krzysztof 3-0 Kaniewski Zachariasz 4-0
5 Gwara Czesław 3-2 Kuźmiński Jacek 5-0
6  Jurga Jerzy 3-0 Iskrzyński Adrian 6-0
7  Mendel Krzysztof 3-0   Kuźmiński Jacek  7-0
8  Jurga Jerzy 3-0 Kaniewski Zachariasz 8-0
9  Gwara Czesław 3-1  Iskrzyński Adrian  9-0

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
III DONIC 1-5 TOP-SPIN  
1 Kunke Andrzej 0-3 Urbański Tomek 0-1
2 Tomaszewski Tomek 0-3 Brzostowicz Piotr 0-2
3 Dominikowski Łukasz 0-3 Miłosz Mumot 0-3
4 Tomaszewski Tomek 3-1 Urbański Tomek 1-3
5 Kunke Andrzej 0-3 Miłosz Mumot 1-4
6 Dominikowski Łukasz 0-3 Brzostowicz Piotr 1-5
7 Tomaszewski Tomek 1-3 Miłosz Mumot 1-6
8 Dominikowski Łukasz 2-3 Urbański Tomek 1-7
9 Kunke Andrzej 0-3 Brzostowicz Piotr 1-8

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
IV BUTTERFLY 5-1 DONIC  
1 Iskrzyński Adrian 3-2 Tomaszewski Tomek 1-0
2 Kaniewski Zachariasz 3-0 Dominikowski Łukasz 2-0
3 Kuźmiński Jacek 3-2 Kunke Andrzej 3-0
4 Kaniewski Zachariasz 3-2 Tomaszewski Tomek 4-0
5 Iskrzyński Adrian 1-3 Kunke Andrzej 4-1
6 Kuźmiński Jacek 3-0 Dominikowski Łukasz 5-1
7 Kaniewski Zachariasz 0-3 Kunke Andrzej 5-2
8 Kuźmiński Jacek 0-3 Tomaszewski Tomek 5-3
9 Iskrzyński Adrian 3-0 Dominikowski Łukasz 6-3

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
V MEXICO 0-5 PROPIT
1 Kunke Wojciech 1-3 Gwara Czesław 0-1
2 Olejniczak Dawid 0-3 Jurga Jerzy 0-2
3 Wojtkowiak Tomek 0-3 Mendel Krzysztof 0-3
4 Olejniczak Dawid 0-3 Gwara Czesław 0-4
5 Kunke Wojciech 0-3 Mendel Krzysztof 0-5
6 Wojtkowiak Tomek 0-3 Jurga Jerzy 0-6
7 Olejniczak Dawid 0-3 Mendel Krzysztof 0-7
8 Wojtkowiak Tomek 0-3 Gwara Czesław 0-8
9 Kunke Wojciech 0-3 Jurga Jerzy 0-9

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
VI KPPSP 5-1 PROPIT
1 Janyga Stanisław 3-1 Jurga Jerzy 1-0
2 Cholewiński Tomek 3-1 Gwara Czesław 2-0
3 Woźniak Zbigniew 3-2 Mendel Krzysztof 3-0
4 Cholewiński Tomek 0-3 Jurga Jerzy 3-1
5 Janyga Stanisław 3-2 Mendel Krzysztof 4-1
6 Woźniak Zbigniew 3-0 Gwara Czesław 5-1
7 Cholewiński Tomek 1-3 Mendel Krzysztof 5-2
8 Woźniak Zbigniew 1-3 Jurga Jerzy 5-3
9 Janyga Stanisław 3-1 Gwara Czesław 6-3

 

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
VII BARNA 3-5 KPPSP
1 Miężalski Tadeusz 3-2 Woźniak Zbigniew 1-0
2 Piechowiak Paweł 3-2 Cholewiński Tomasz 2-0
3 Starzyński Leszek 1-3 Janyga Stanisław 2-1
4 Piechowiak Paweł 3-2 Woźniak Zbigniew 3-1
5 Miężalski Tadeusz 1-3 Janyga Stanisław 3-2
6 Starzyński Leszek 1-3 Cholewiński Tomasz 3-3
7 Piechowiak Paweł 1-3 Janyga Stanisław 3-4
8 Starzyński Leszek 2-3 Woźniak Zbigniew 3-5
9 Miężalski Tadeusz 3-1 Cholewiński Tomasz 4-5

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
VIII TOP-SPIN 5-0 MEXICO
1 Brzostowicz Piotr 3-0 Kunke Wojciech 1-0
2 Mumot Miłosz 3-0 Wojtkowiak Tomek 2-0
3 Urbański Tomek 3-0 Olejniczak Dawid 3-0
4 Mumot Miłosz 3-1 Kunke Wojciech 4-0
5 Brzostowicz Piotr 3-0 Olejniczak Dawid 5-0
6 Urbański Tomek 3-0 Wojtkowiak Tomek 6-0
7 Mumot Miłosz 3-0 Olejniczak Dawid 7-0
8 Urbański Tomek 3-0 Kunke Wojciech 8-0
9 Brzostowicz Piotr 3-0 Wojtkowiak Tomek 9-0

 

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
IX TOP-SPIN 5-0 BUTTERFLY
1 Brzostowicz Piotr 3-0 Kaniewski Zachariasz 1-0
2 Brzostowicz Marcin 3-1 Iskrzyński Adrian 2-0
3 Urbański Tomasz 3-0 Kuźmiński Jacek 3-0
4 Brzostowicz Marcin 3-0 Kaniewski Zachariasz 4-0
5 Brzostowicz Piotr 3-0 Kuźmiński Jacek 5-0
6 Urbański Tomasz 3-0 Iskrzyński Adrian 6-0
7 Brzostowicz Marcin 3-1 Kuźmiński Jacek 7-0
8 Urbański Tomasz 3-1 Kaniewski Zachariasz 8-0
9 Brzostowicz Piotr 3-0 Iskrzyński Adrian 9-0

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
X MEXICO 5-2 DONIC
1 Kunke Wojciech 3-1 Kunke Andrzej 1-0
2 Wojtkowiak Tomek 2-3 Wojciechowski Marek 1-1
3 Lemański Radosław 3-0 Tomaszewski Tomek 2-1
4 Wojtkowiak Tomek 3-0 Kunke Andrzej 3-1
5 Kunke Wojciech 3-0 Tomaszewski Tomek 4-1
6 Lemański Radosław 0-3 Wojciechowski Marek 4-2
7 Wojtkowiak Tomek 3-0 Tomaszewski Tomek 5-2
8 Lemański Radosław 0-3 Kunke Andrzej 5-3
9 Kunke Wojciech 1-3 Wojciechowski Marek 5-4

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
XI KPPSP 3-5 TOP-SPIN
1 Janyga Stanisław 1-3 Brzostowicz Piotr 0-1
2 Woźniak Zbigniew 2-3 Urbański Tomasz 0-2
3 Cholewiński Tomasz 3-1 Brzostowicz Marcin 1-2
4 Woźniak Zbigniew 0-3 Brzostowicz Piotr 1-3
5 Janyga Stanisław 3-1 Brzostowicz Marcin 2-3
6 Cholewiński Tomasz 3-2 Urbański Tomasz 3-3
7 Woźniak Zbigniew 2-3 Brzostowicz Marcin 3-4
8 Cholewiński Tomasz 0-3 Brzostowicz Piotr 3-5
9 Janyga Stanisław 2-3 Urbański Tomasz 3-6

 

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
XII PROPIT 5-1 BARNA
1 Gwara Czesław 3-2 Leichert Marek 1-0
2 Mendel Krzysztof 3-1 Miężalski Tadeusz 2-0
3 Jurga Jerzy 3-0 Starzyński Leszek 3-0
4 Mendel Krzysztof 3-1 Leichert Marek 4-0
5 Gwara Czesław 1-3 Starzyński Leszek 4-1
6 Jurga Jerzy 3-2 Miężalski Tadeusz 5-1
7 Mendel Krzysztof 3-0 Starzyński Leszek 6-1
8 Jurga Jerzy 3-0 Leichert Marek 7-1
9 Gwara Czesław 0-3 Miężalski Tadeusz 7-2

 

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
XIII TOP-SPIN 5-0 BARNA
1 Brzostowicz Piotr 3-0 Leichert Marek 1-0
2 Urbański Tomek 3-0 Starzyński Leszek 2-0
3 Brzostowicz Marcin 3-2 Miężalski Tadeusz 3-0
4 Urbański Tomek 3-2 Leichert Marek 4-0
5 Brzostowicz Piotr 3-0 Miężalski Tadeusz 5-0
6 Brzostowicz Marcin 2-3 Starzyński Leszek 5-1
7 Urbański Tomek 3-2 Miężalski Tadeusz 6-1
8 Brzostowicz Marcin 3-0 Leichert Marek 7-1
9 Brzostowicz Piotr 3-1 Starzyński Leszek 8-1

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
XIV DONIC 1-5 KPPSP
1 Kunke Andrzej 0-3 Janyga Stanisław 0-1
2 Tomaszewski Tomasz 3-1 Cholewiński Tomasz 1-1
3 Wojciechowski Marek 2-3 Wawrzyniak Karol 1-2
4 Tomaszewski Tomasz 2-3 Janyga Stanisław 1-3
5 Kunke Andrzej 0-3 Wawrzyniak Karol 1-4
6 Wojciechowski Marek 1-3 Cholewiński Tomasz 1-5
7 Tomaszewski Tomasz 3-1 Wawrzyniak Karol 2-5
8 Wojciechowski Marek 2-3 Janyga Stanisław 2-6
9 Kunke Andrzej 1-3 Cholewiński Tomasz 2-7

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
XV BUTTERFLY 4-5 MEXICO
1 Iskrzyński Adrian 3-0 Skrzypczak Wojciech 1-0
2 Kaniewski Zachariasz 1-3 Wojtkowiak Tomek 1-1
3 Kuźmiński Jacek 0-3 Kunke Wojciech 1-2
4 Kaniewski Zachariasz 3-0 Skrzypczak Wojciech 2-2
5 Iskrzyński Adrian 0-3 Kunke Wojciech 2-3
6 Kuźmiński Jacek 3-0 Wojtkowiak Tomek 3-3
7 Kaniewski Zachariasz 0-3 Kunke Wojciech 3-4
8 Kuźmiński Jacek 3-0 Skrzypczak Wojciech 4-4
9 Iskrzyński Adrian 0-3 Wojtkowiak Tomek 4-5

 

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
XVI KPPSP 5-0 BUTTERFLY
1 Janyga Stanisław 3-1 Iskrzyński Adrian 1-0
2 Cholewiński Tomasz 3-0 Kaniewski Zachariasz 2-0
3 Zbigniew Woźniak 3-0 Kuźmiński Jacek 3-0
4 Cholewiński Tomasz 3-0 Iskrzyński Adrian 4-0
5 Janyga Stanisław 3-2 Kuźmiński Jacek 5-0
6 Zbigniew Woźniak 3-0 Kaniewski Zachariasz 6-0
7 Cholewiński Tomasz 3-0 Kuźmiński Jacek 7-0
8 Zbigniew Woźniak 3-0 Iskrzyński Adrian 8-0
9 Janyga Stanisław 3-0 Kaniewski Zachariasz 9-0

 

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
XVII BARNA 0-5 DONIC
1 Leichert Marek 2-3 Tomaszewski Tomek 0-1
2 Miężalski Tadeusz 0-3 Kunke Andrzej 0-2
3 Starzyński Leszek 0-3 Wojciechowski Marek 0-3
4 Miężalski Tadeusz 0-3 Tomaszewski Tomek 0-4
5 Leichert Marek 0-3 Wojciechowski Marek 0-5
6 Starzyński Leszek 0-3 Kunke Andrzej 0-6
7 Miężalski Tadeusz 0-3 Wojciechowski Marek 0-7
8 Starzyński Leszek 0-3 Tomaszewski Tomek 0-8
9 Leichert Marek 2-3 Kunke Andrzej 0-9

 

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
XVIII PROPIT 4-5 TOP-SPIN
1 Gwara Czesław 1-3 Mumot Miłosz 0-1
2 Mendel Krzysztof 3-1 Brzostowicz Marcin 1-1
3 Jurga Jerzy 3-2 Brzostowicz Piotr 2-1
4 Mendel Krzysztof 3-0 Mumot Miłosz 3-1
5 Gwara Czesław 0-3 Brzostowicz Piotr 3-2
6 Jurga Jerzy 0-3 Brzostowicz Marcin 3-3
7 Mendel Krzysztof 0-3 Brzostowicz Piotr 3-4
8 Jurga Jerzy 3-2 Mumot Miłosz 4-4
9 Gwara Czesław 0-3 Brzostowicz Marcin 4-5

 

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
XIX DONIC 1-5 PROPIT
1 Kunke Andrzej 0-3 Mendel Krzysztof 0-1
2 Tomaszewski Tomek 0-3 Jurga Jerzy 0-2
3 Wojciechowski Marek 1-3 Piątkowski Jacek 0-3
4 Tomaszewski Tomek 0-3 Mendel Krzysztof 0-4
5 Kunke Andrzej 3-0 Piątkowski Jacek 1-4
6 Wojciechowski Marek 2-3 Jurga Jerzy 1-5
7 Tomaszewski Tomek 3-2 Piątkowski Jacek 2-5
8 Wojciechowski Marek 1-3 Mendel Krzysztof 2-6
9 Kunke Andrzej 1-3 Jurga Jerzy 2-7

 

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
XX BUTTERFLY 4-5 BARNA
1 Iskrzyński Adrian 0-3 Leichert Marek 0-1
2 Galuba Jarosław 0-3 Starzyński Leszek 0-2
3 Kuźmiński Jacek 3-0 Miężalski Tadeusz 1-2
4 Galuba Jarosław 0-3 Leichert Marek 1-3
5 Iskrzyński Adrian 3-0 Miężalski Tadeusz 2-3
6 Kuźmiński Jacek 1-3 Starzyński Leszek 2-4
7 Galuba Jarosław 3-0 Miężalski Tadeusz 3-4
8 Kuźmiński Jacek 3-1 Leichert Marek 4-4
9 Iskrzyński Adrian 1-3 Starzyński Leszek 4-5

 

Mecz ZESPÓŁ WYNIK ZESPÓŁ  
XXI MEXICO 0-5 KPPSP
1 Kunke Wojciech 0-3 Janyga Stanisław 0-1
2 Olejniczak Dawid 0-3 Cholewiński Tomasz 0-2
3  Wojtkowiak Tomasz 1-3  Woźniak Zbigniew 0-3
4 Olejniczak Dawid 0-3  Janyga Stanisław 0-4
5  Kunke Wojciech 1-3  Woźniak Zbigniew 0-5
6 Wojtkowiak Tomasz 3-0 Cholewiński Tomasz 1-5
7  Olejniczak Dawid 0-3  Woźniak Zbigniew 1-6
8  Wojtkowiak Tomasz 1-3  Janyga Stanisław 1-7
9 Kunke Wojciech 1-3 Cholewiński Tomasz 1-8