STRONA GŁÓWNA 

 

Pałucka Liga Tenisa Stołowego -WYNIKI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.02.2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwszy stół

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp

 

GÓRNIK

 

BUTTERFLY

sety zdobyte

Wynik

WYNIK

 

 

1

A

Cholewiński Tomasz

X

Lisiecki Zbigniew

1

3

0

1

 

 

2

B

Sieszchulski Łukasz

Y

Jamroży Jan

3

2

1

1

 

 

3

C

Wypijewski Tadeusz

Z

Brzostowicz Marcin

0

3

1

2

 

 

4

 

Sieszchulski Łukasz

 

Lisiecki Zbigniew

3

1

2

2

 

 

Cholewiński Tomasz

Brzostowicz Marcin

 

 

5

B

Sieszchulski Łukasz

X

Lisiecki Zbigniew

1

3

2

3

 

 

6

A

Cholewiński Tomasz

Z

Brzostowicz Marcin

3

1

3

3

 

 

7

C

Wypijewski Tadeusz

Y

Jamroży Jan

3

0

4

3

 

 

8

B

Sieszchulski Łukasz

Z

Brzostowicz Marcin

0

3

4

4

 

 

9

C

Wypijewski Tadeusz

X

Lisiecki Zbigniew

2

3

4

5

 

 

10

A

Cholewiński Tomasz

Y

Jamroży Jan

3

0

5

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drugi stół

 

 

 

 

 

 

Lp

 

PROPIT

 

ORŁY

sety zdobyte

Wynik

WYNIK

 

 

1

A

Gwara Czesław

X

Łuczak Michał

0

3

0

1

 

 

2

B

Jamroży Marcin

Y

Jastrząbek Leszek

2

3

0

2

 

 

3

C

Mendel Krzysztof

Z

Futro Igor

2

3

0

3

 

 

4

 

Mendel Krzysztof

 

Łuczak Michał

0

3

0

4

 

 

Gwara Czesław

Jastrząbek Leszek

 

 

5

B

Jamroży Marcin

X

Łuczak Michał

0

3

0

5

 

 

6

A

Gwara Czesław

Z

Futro Igor

3

2

1

5

 

 

7

C

Mendel Krzysztof

Y

Jastrząbek Leszek

2

3

1

6

 

 

8

B

Jamroży Marcin

Z

Futro Igor

3

2

2

6

 

 

9

C

Mendel Krzysztof

X

Łuczak Michał

1

3

2

7

 

 

10

A

Gwara Czesław

Y

Jastrząbek Leszek

0

3

2

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzeci stół

 

 

 

 

 

 

Lp

 

TOP-SPIN

 

KSTS

sety zdobyte

Wynik

WYNIK

 

 

1

A

Gaca Monika

X

Wojciechowski Damian

3

0

1

0

 

 

2

B

Starzyński Leszek

Y

Łochyński Rafał

0

3

1

1

 

 

3

C

Kunke Andrzej

Z

Gapiński Dariusz

3

0

2

1

 

 

4

 

Kunke Andrzej

 

Wojciechowski Damian

3

1

3

1

 

 

Starzyński Leszek

Łochyński Rafał

 

 

5

B

Starzyński Leszek

X

Wojciechowski Damian

2

3

3

2

 

 

6

A

Gaca Monika

Z

Gapiński Dariusz

3

2

4

2

 

 

7

C

Kunke Andrzej

Y

Łochyński Rafał

3

2

5

2

 

 

8

B

Starzyński Leszek

Z

Gapiński Dariusz

3

0

6

2

 

 

9

C

Kunke Andrzej

X

Wojciechowski Damian

2

3

6

3

 

 

10

A

Gaca Monika

Y

Łochyński Rafał

3

1

7

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwarty stół

 

 

 

 

 

 

Lp

 

KPPSP

 

ALMAR

sety zdobyte

Wynik

WYNIK

 

 

1

A

Janyga Stanisław

X

Morawski Leszek

3

0

1

0

 

 

2

B

Górczewski Aleksander

Y

Pawłowski Dariusz

3

1

2

0

 

 

3

C

Woźniak Zbigniew

Z

Gilas Ryszard

3

2

3

0

 

 

4

 

Woźniak Zbigniew

 

Gilas Ryszard

3

2

4

0

 

 

Górczewski Aleksander

Pawłowski Dariusz

 

 

5

B

Górczewski Aleksander

X

Morawski Leszek

3

1

5

0

 

 

6

A

Janyga Stanisław

Z

Gilas Ryszard

3

1

6

0

 

 

7

C

Woźniak Zbigniew

Y

Pawłowski Dariusz

2

3

6

1

 

 

8

B

Górczewski Aleksander

Z

Gilas Ryszard

3

0

7

1

 

 

9

C

Woźniak Zbigniew

X

Morawski Leszek

0

3

7

2

 

 

10

A

Janyga Stanisław

Y

Pawłowski Dariusz

0

3

7

3