Pałucka Liga Tenisa Stołowego -WYNIKI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.10.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwszy stół

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp

 

BUTTERFLY

 

GWIAZDA

sety zdobyte

Wynik

WYNIK

 

 

1

A

Brzostowicz Marcin

X

Kowalska Wiktoria

3

2

1

0

 

 

2

B

Jamroży Jan

Y

Misiaszek Mirosław

3

2

2

0

 

 

3

C

Lisiecki Zbigniew

Z

Kowalski Grzegorz

3

0

3

0

 

 

4

 

Brzostowicz Marcin

 

Kowalska Wiktoria

3

0

4

0

 

 

Lisiecki Zbigniew

Kowalska Julia

 

 

5

B

Jamroży Jan

X

Kowalska Wiktoria

3

0

5

0

 

 

6

A

Brzostowicz Marcin

Z

Kowalski Grzegorz

3

0

6

0

 

 

7

C

Lisiecki Zbigniew

Y

Misiaszek Mirosław

3

0

7

0

 

 

8

B

Jamroży Jan

Z

Kowalski Grzegorz

3

1

8

0

 

 

9

C

Lisiecki Zbigniew

X

Kowalska Julia

3

0

9

0

 

 

10

A

Brzostowicz Marcin

Y

Misiaszek Mirosław

3

0

10

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drugi stół

 

 

 

 

 

 

Lp

 

STIHL

 

KPPSP

sety zdobyte

Wynik

WYNIK

 

 

1

A

Gaca Monika

X

Woźniak Zbigniew

0

3

0

1

 

 

2

B

Kunke Andrzej

Y

Górczewski Aleksander

0

3

0

2

 

 

3

C

Starzyński Leszek

Z

Janyga Stanisław

3

2

1

2

 

 

4

 

Kunke Andrzej

 

Górczewski Aleksander

0

3

1

3

 

 

Gaca Monika

Woźniak Zbigniew

 

 

5

B

Kunke Andrzej

X

Woźniak Zbigniew

1

3

1

4

 

 

6

A

Gaca Monika

Z

Janyga Stanisław

0

3

1

5

 

 

7

C

Starzyński Leszek

Y

Górczewski Aleksander

0

3

1

6

 

 

8

B

Kunke Andrzej

Z

Janyga Stanisław

0

3

1

7

 

 

9

C

Starzyński Leszek

X

Woźniak Zbigniew

0

3

1

8

 

 

10

A

Gaca Monika

Y

Górczewski Aleksander

1

3

1

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzeci stół

 

 

 

 

 

 

Lp

 

GAMAJA

 

GÓRNIK

sety zdobyte

Wynik

WYNIK

 

 

1

A

Krawczyk Maja

X

Wypijewski Tadeusz

0

3

0

1

 

 

2

B

walkower

Y

Sieszchulski Łukasz

0

3

0

2

 

 

3

C

Ostrowski Krzesimir

Z

Baczyński Leszek

0

3

0

3

 

 

4

 

Krawczyk Maja

 

Baczyński Leszek

0

3

0

4

 

 

Ostrowski Krzesimir

Sieszchulski Łukasz

 

 

5

B

walkower

X

Wypijewski Tadeusz

0

3

0

5

 

 

6

A

Krawczyk Maja

Z

Baczyński Leszek

0

3

0

6

 

 

7

C

Ostrowski Krzesimir

Y

Sieszchulski Łukasz

0

3

0

7

 

 

8

B

walkower

Z

Baczyński Leszek

0

3

0

8

 

 

9

C

Ostrowski Krzesimir

X

Wypijewski Tadeusz

0

3

0

9

 

 

10

A

Krawczyk Maja

Y

Sieszchulski Łukasz

0

3

0

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwarty stół

 

 

 

 

 

 

Lp

 

PROPIT

 

LO

sety zdobyte

Wynik

WYNIK

 

 

1

A

Gwara Czesław

X

Miężalski Tadeusz

2

3

0

1

 

 

2

B

Jamroży Marcin

Y

Kukawka Miłosz

1

3

0

2

 

 

3

C

Leichert Marek

Z

Piechowiak Paweł

0

3

0

3

 

 

4

 

Leichert Marek

 

Kukawka Miłosz

3

0

1

3

 

 

Jamroży Marcin

Miężalski Tadeusz

 

 

5

B

Jamroży Marcin

X

Miężalski Tadeusz

3

2

2

3

 

 

6

A

Mendel Krzysztof

Z

Piechowiak Paweł

1

3

2

4

 

 

7

C

Leichert Marek

Y

Kukawka Miłosz

0

3

2

5

 

 

8

B

Jamroży Marcin

Z

Piechowiak Paweł

1

3

2

6

 

 

9

C

Mendel Krzysztof

X

Miężalski Tadeusz

3

2

3

6

 

 

10

A

Gwara Czesław

Y

Kukawka Miłosz

2

3

3

7